Služby
Firma
Supportini.cz


INICIA, s.r.o.

Internet Service Provider a WebDesign Studio

Dobrý den,
dovolte, abychom Vám v následujícím krátkém textu představili naši firmu. Inicia s.r.o. je jedním z nejdéle fungujících českých poskytovatelů připojení k Internetu. Za dobu své existence jsme nasbírali celou řadu zkušeností z tohoto oboru. Kromě ISP služeb souvisejících s fyzickým připojením vašich počítačů k Internetu provozujeme i zavedené web studio, kde vytváříme pro naše zákazníky internetové prezentace za přijatelné ceny s použitím nejmodernějších technologíí. 

Hlavní prioritou je komplexní, rychlý servis a podpora našich zákazníků. Individuální přístup k zákazníkovi je naší určující firemní strategií, proto se také specializujeme na řešení speciálních požadavků na nestandardní konfigurace a řešení specifických problémů. Naši technici Vám nejen nainstalují potřebné programy a technické vybavení, připojí Vás k Internetu, ale také zkontrolují kvalitu Vašeho stávajícího vybavení, poskytnou Vám konzultaci a zaškolí Vás, případně poradí s nákupem vhodného vybavení. A něco navíc: pokud se u Vás objeví jakýkoliv problém, který není možné vyřešit telefonicky, přijedou k Vám naši technici a problém vyřeší na místě. 

Jaké je naše technické zázemí?

Naším partnerem je firma Euroweb, se kterou je také realizováno naše vlastní připojení do Internetu. Páteřní linky Eurowebu jsou v současné době jedny z nejrychlejších spojení ČR s okolním světem.
Naše servery jsou postaveny na platformě operačního systému Linux. Pečlivě dbáme na bezpečnost našeho systému, který je průběžně optimalizován, zálohován a v neposlední řadě také 24 hod. denně monitorován včetně pevných linek a serverů našich zákazníků. 

Proč se připojit k Internetu ?

Odpověď je snadná - budete virtuálně i skutečně 'in'. Připojením do Internetu získá Vaše komunikace nový rozměr. Blesková rychlost informací posílaných e-mailem prakticky komukoli na světě je vzrušující stejně jako vědomí, že 'brouzdáním' v Internetu máte možnost dozvědět se téměř vše o téměř čemkoli! Kontakt s Vašimi přáteli i zákazníky bude rychlejší a tedy efektivnější. Zveřejněním Vašich stránek na našem Webserveru se o Vás dozví doslova celý svět. V novém světě také zažijete nová dobrodružství!

Jaké služby Internet poskytuje?

Tím, že využíváte internetových služeb, získáváte možnost komunikace s ostatními uživateli a zákazníky či dodavateli a také přístup k nezměrným zdrojům informací charakteru každodenní i vysoce specifické potřeby.  Základní a klasickou službou Internetu je E-mail (elektronická pošta). Pomocí E-mailu můžete využívat automatizovaných off-line služeb internetu (zasílání news - zpráv, mailing listy, ftpmail, faxservery apod.). Ke svým dopisům můžete přikládat různé soubory a dokumenty (MS Office, CAD projekty, obrázky ...).

 

Inicia s.r.o. Puškinovo nam. 5, 160 00 Praha 6
Tel: 2 20 30 40 50,  email: info@ini.cz